کلاس های زبان

واحد آموزش ترکیش لایف

با ما تماس بگیرید
آموزش

خدمات ما شامل موارد زیر می شود:

شرکت ترکیش لایف مفتخر است به استحضار متقاضیان ورود به دانشگاه‌های ترکیه برساند که این شرکت، دارنده‌ی عنوان آژانس رسمی انجام امور دانشجویان خارجی در دانشگاه‌های ترکیه می‌باشد لذا انجام کلیه‌ی امور مربوط به ثبت نام متقاضیان را در کلیه رشته‌های دانشگاه‌های ترکیه انجام می‌دهد.

آموزش قدم به قدم زبان ترکی در سطوح مبتدی و پیشرفته توسط اساتید مجرب

دوره‌های آمادگی آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های ترکیه

دوره های yos و مشاوره‌ی تخصصی اساتید جهت موفقیت در این آزمون

آموزش زبان انگلیسی از سطوح پایه تا آمادگی آزمونهای زبان بین المللی IELTS و TOEFL

ثبت نام

ثبت نام در ازمون ها یا فرم ارزیابی رایگان

تجربیات موفق ما

پزشکی 80%
حقوق 90%
مهندسی 95%
دندانپزشکی 80%
عکس دانشگاه قاضی

تحصیل در دانشگاه قاضی

دانشگاه قاضی (به تركي Gazi Üniversitesi) دانشگاهي دولتی در شهر آنكارا است.در حال حاضر حدود ۳۷هزار دانشجو در دانشکده های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، علوم، معماری، فنی، علوم بهداشتی و علوم ورزشی به زبان های ترکی و انگلیسی درس می خوانند، تحصیل در دانشگاه قاضی یک فرصت مناسب برای فراگیری علوم مختلف می باشد.

بیشتر بخوانید
دانشگاه کوچ

تحصیل در دانشگاه کوچ

دانشگاه کوچ (Koç University ) یک دانشگاه تحقیقاتی جامع غیر انتفاعی است که در شهر استانبول ترکیه، آموزش در سطح جهانی ارائه می دهد و مورد توجه بسیاری از دانشجویان خارجی علاقمند به تحصیل در ترکیه است. دانشگاه کوچ خود را با ساختار مستحکم دانشگاهی، فرصت های پژوهشی، دستاوردهای بین المللی، محیط اجتماعی بانشاط و طیف وسیعی از فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلانش متمایز می کند.

بیشتر بخوانید
تکنیکال یونیورسیتی

تحصیل در دانشگاه تکنیکال یونیورسیتی

دانشگاه صنعتي استانبول به تركي(İstanbul Teknik Üniversitesi) دانشگاهي بين المللي است كه در شهر استانبول تركيه قرار دارد. اين دانشگاه در سال ۱۷۷۳ بنيان نهاده شده و از لحاظ قدمت سومين دانشگاه فني دنيا است.

بیشتر بخوانید
دانشگاه استانبول

تحصیل در دانشگاه استانبول

دانشگاه استانبول یکی از قدیمی ترین دانشگاه های دولتی ترکیه و جهان محسوب می شود و برای اولین بار به عنوان مدرسه دینی در قرن ۱۵ توسط عثمانی ها ساخته شد. طی چندین سال این مدرسه به موسسه آموزش عالی و دانشگاه تبدیل شد ‌

بیشتر بخوانید
پرچم ترکیه

معرفی کشور ترکیه | همه چیز درباره ترکیه

ترکیه یکی از پیوندگاه‌های دو قاره آسیا و اروپا می‌باشد، بنابراین کشوری اوراسیایی است که قسمت بزرگ آناتولی (آسیای کوچک) در جنوب شرق آسیا و خاورمیانه و بخش کوچک تراکیه در منطقه بالکان واقع شده است. پایتخت این کشور آنکارا و دارای وسعت 783.562 کیلومتر مربع می‌باشد. زبان رسمی آن ترکی و واحد پوا لیر ترکیه است. از شهرهای مهم کشور ترکیه استانبول، ازمیر، آدانا، ارزروم، وان، آنتالیا، قونیه، بورسا و اورفا می‌باشد که در تور ترکیه می‌توان به آنها سفر کرد.

بیشتر بخوانید
اسکرول به بالا