شهروندی ترکیه

چگونه شهروند ترکیه شویم و پاسپورت ترکیه را دریافت کنیم؟

با ما تماس بگیرید

مزایای شهروندی ترکیه

شرکت بین المللی ترکیش لایف از هموطنان عزیز دعوت به سرمایه گذاری در ترکیه می نماید

از مزایای شهروندی ترکیه می توان به :

  • دریافت حق شهروندی کامل و پاسپورت کشور ترکیه در کمترین زمان ممکن (بین ۳۰ تا ۶۰ روز کاری)
  • امکان استفاده از خدمات درمانی کامل و رایگان دولتی
  • امکان استفاده از حق بازنشستگی
  • امکان استفاده از تحصیل رایگان و دولتی و بازپرداخت دانشگاهی
  • امکان پیوستن به اتحادیه اروپا و شینگن در آینده نزدیک و دسترسی بدون ویزا به ۲۶ کشور حوزه شنگن
  • امکان سفر به بیش از ۷۰ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا

مهم ترین مزایای شهروندی ترکیه، دریافت پاسپورت این کشور می باشد. بر طبق جدیدترین آمار وب‌سایت معتبر Henley Index، پاسپورت ترکیه دارای رتبه سی و هشتم جهان بوده و در شاخص سفر بدون نیاز به دریافت ویزا از امتیاز ۱۱۴ برخوردار است. براساس همین آمار می‌توان با پاسپورت این کشور بدون نیاز به ویزا به ۷۲ کشور دنیا از جمله آرژانتین، کره‌جنوبی، مالزی، سنگاپور،تایلند و ژاپن سفر کرد و از امتیاز ویزای فرودگاهی ۴۲ کشور دنیا از جمله کویت و بحرین برخوردار شد.

راه های دریافت شهروندی و پاسپورت ترکیه

شرکت بین المللی ترکیش لایف با مجرب ترین وکلا در زمینه مهاجرت در کمترین زمان ممکن شهروندی ترکیه را برای شما اخذ می کند

سرمایه گذاری بر روی املاک و مستغلات

برنامه شهروندی ترکیه در ژانویه سال 2017 با هدف بهبود اقتصاد ترکیه معرفی شد. به دلایل متعدد، الزامات برنامه شهروندی ترکیه در مدت کوتاهی کمتر از قبل شد. در حال حاضر، متقاضیان اخذ تابعیت ترکیه می توانند با سرمایه گذاری به ارزش حداقل 250,000 دلار آمریکا و یا معادل آن لیر ترکیه در مدت چند ماه تابعیت ترکیه را بدست آورند. این سرمایه گذاری باید به مدت 3 سال حفظ شود. این امکان وجود دارد که 250,000 دلار آمریکا را در چند ملک سرمایه گذاری کنید اما باید توجه کنید که تمامی املاک خریداری شده را باید در یک روز و در یک دفتر اسناد رسمی منتقل کنید. شما می توانید با خرید ملک در ترکیه برای اخذ شهروندی ترکیه اقدام کنید.

سرمایه گذاری از طریق سپرده بانکی

شما می توانید تنها با سپرده گذاری در بانک، تابعیت ترکیه را اخذ کنید و نیاز به سرمایه گذاری در هیچ زمینه ای نمی باشد. در این روش باید حداقل مبلغ 500 هزار دلار آمریکا در یکی از بانک های ترکیه سپرده گذاری کنید. این مبلغ سابقا 3 میلیون دلار آمریکا بود که اخیرا به مبلغ 500 هزار دلار آمریکا کاهش یافته است. پول شما باید حداقل به مدت سه سال در بانک باقی بماند.

شهروندی ترکیه با ایجاد کسب و کار

یکی دیگر از راه‌های اخذ تابعیت ترکیه ایجاد کسب و کار و سرمایه گذاری در ترکیه است.
در صورتی که تبعه‌ی خارجی 5 شهروند ترک را به مدت 5 سال استخدام کرده باشد، می‌تواند بعد از پایان 5 سال تقاضای دریافت تابعیت ترکیه کند.

شهروندی ترکیه از طریق ازدواج

روش دیگر اخذ تابعیت ترکیه، از طریق ازدواج با یک شهروند ترکیه میباشد.
باید به خاطر داشته باشید که در این روش شما بلافاصله شهروندی ترکیه را دریافت نمی‌ کنید بلکه بعد از گذشت سه سال از زمان ازدواجتان می‌توانید درخواست تابعیت ترکیه دهید.

شهروندی ترکیه از طریق تولد

بدنیا آمدن فرزند از پدر و مادر ترک منجر به تابعیت ترکیه می‌گردد.

بهترین راه دریافت شهروندی ترکیه چیست؟

شرکت بین المللی ترکیش لایف راحت ترین و آسان ترین راه دریافت تابعیت ترکیه را سرمایه گذاری در املاک می داند

با 100 هزار دلار شهروند ترکیه شوید

شرکت بین المللی ترکیش لایف با همراهی مجرب ترین مشاورین و وکلا در زمینه ی املاک این امکان را فراهم اورده که با سرمایه گذاری کمتر از 250 هزار دلار، هموطنان عزیز ایرانی بتوانند شهروندی و پاسپورت ترکیه را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنند

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید

بله، دولت تعهد محضری خرید ملک را می پذیرد. اگر خرید بیش از 250.000 دلار باشد، شما می توانید با تعهد رسمی خرید ملک برای شهروندی درخواست دهید.

بله، اگر شما تعهد خرید ملک را به صورت قانونی امضا کرده باشید و اگر بعد از19 سپتامبر 2018 از طریق بانک پرداخت را انجام داده باشید و اگر مبلغ کل بالاتر از 250.000 دلار باشد؛ شما می توانید درخواست شهروندی ترکیه نمایید.

بله شما، همسر (زن یا شوهر) و تمام فرزندان زیر 18 سال (در زمان تاریخ درخواست) شما می توانند شهروندی دریافت کنند.

فرزند شما که قادر به مراقبت از خود نیست، با اسناد درخواستی ویژه، که وضعیت او را ثابت می کنند، شهروندی ترکیه را با والدین خود کسب می کند.

اسکرول به بالا