درباره ما

با ما تماس بگیرید

ترکیش لایف

مجموعه ترکیش لایف در خدمت هموطنان عزیز می‌باشد

در پی سالها تلاش و فعالیت شرکت ترکیش لایف در زمینه های حقوقی، ملکی و آموزش در شهر استانبول، که با استقبال و اظهار رضایت خاطر هموطنان ارجمند مواجه بوده‌ایم و بر اساس درخواست‌های این عزیزان، که بر پایه اعتماد به تیم مشاوران متخصص و حقوقدان ما بنا گردیده است، بر آن شدیم تا فعالیت‌های این مجموعه را در فضایی مناسب واقع در قلب شهر استانبول در منطقه‌ی شیشلی گسترش دهیم.

به موازات گسترش فعالیت‌های بخش املاک مجموعه ترکیش لایف در زمینه های خرید و فروش و اجاره‌ی پروژه‌های واقع در سرتاسر شهر استانبول و دیگر شهرهای مورد تقاضای هموطنانمان، آموزشگاهی جهت آموزش زبان ترکی استانبولی و انگلیسی در مرکز جدید مجموعه‌ی ترکیش لایف جهت سهولت امور هموطنان عزیز برپا گردید.

هموطنانمان هم‌چنان می‌توانند با آسایش خاطر کلیه‌ی مسائل حقوقی خود را اعم از انعقاد قراردادهای ملکی و سرمایه‌گذاری، پیگیری پرونده‌های حقوقی در محاکم ذیصلاح کشور ترکیه و دریافت مشاوره‌های حقوقی در کلیه‌ی زمینه‌ها را به کارشناسان حقوقی مجموعه، به سرپرستی دکتر بگ‌علیزاده، دکترای حقوق دانشگاه استانبول بسپارند. مجموعه‌ی ترکیش لایف بستر امنی را برای هموطنان عزیز فراهم آورده است.

دکتر وحید بگعلی زاده

دکترای حقوق بین الملل

موسس شرکت ترکیش لایف

تجربیات ما

0 +
مشتریان ما
0
سال سابقه کاری
0
پروژه های موفق
اسکرول به بالا