خدمات ما

با ما تماس بگیرید
خدمات ما

خدمات ما شامل موارد زیر است:

شرکت بین المللی ترکیش لایف

دریافت اقامت با حداقل 250,000 دلارسرمایه گذاری در خرید ملک

رزور تور گردشگری و خرید بلیت

کلاس های زبان برای آمادگی اقامت و تحصیل در ترکیه

خرید و مبادله ی ارز و ارسال حواله ی ارزی

دریافت اقامت ترکیه

با این آیین نامه جدید که در 18 سپتامبر اعلام شد، کشور ترکیه تابعیت را به مهاجرینی که شرایط زیر را دارند می دهد

250،000 $ سرمایه گذاری در املاک
افتتاح شرکتی با 500،000 $ سرمایه یا خرید
مبلغ 500000 دلار به ابزارهای سرمایه گذاری ایالتی یا بانکهای دولتی که در ترکیه فعالیت دارند سپرده گذاری می کنند به شرط آنکه این مبلغ را برای مدت سه سال برداشت نکنند.
همچنین ، با استخدام 50 نفر از پرسنل به عنوان معیاری برای درخواست تابعیت ترکیه با آیین نامه جدید تعیین می شود. چندین آیین نامه منتشر شده در روزنامه رسمی شماره 106 تصمیم تابعیت خارجی با مفهوم تابعیت ترکیه تغییر یافت. ترکیه برای مهاجرین شرایط سرمایه گذاری را از 2 میلیون دلار به حداقل 500.000 دلار کاهش داد.

خرید ملک

تیم با تجربه ما با دقت بالایی ویژگی ملک هارا رصد می کند. سپس خرید ، مدیریت ، نوسازی می کنیم و وقتی زمان مناسب است ، ملکتان را بفروشید. سود بین سرمایه گذاران تقسیم می شود.

ما با سرمایه گذاری مجدد جریان وجوه نقدی از این املاک ، ثروت شما را بیشتر می کنیم

اموزش زبان

آموزش زبان ترکی برای شما فواید زیادی دارد. ترکیه دارای اهمیت ژئوپلیتیکی است که از لحاظ جغرافیایی و فرهنگی به اروپای شرقی ، آسیای میانه و خاورمیانه نزدیک است. این کشور شانزدهمین اقتصاد بزرگ جهان است و در سطح متوسط در حال رشد است. بنابراین ، یادگیری زبان ترکی در استانبول می تواند فرصت های شغلی خوبی را برای شما ایجاد کند. فرصت های شغلی بی شماری در بخش هایی مانند فناوری ، امنیت سایبری ، انرژی ، هتل ، دارایی ، قانون ، تجارت و دولت وجود دارد.

صرافی

سوال معمول و نگرانی همه مسافران هنگام مسافرت به ترکیه مسئله خرید ارز است. خبر خوب این است که در ترکیه ارز مبادله ای و کارت خوان ایرانی وجود دارد.
در ترکیه ارز خریداری کنید ، به حساب آنها واریز کنید یا از کارت خوان استفاده کنید.
کسانی که اجاره یا خرید خانه و اقامت دارند نیز برای تأمین مالی اجاره ، محل اقامت و خرید خود نیاز به انتقال پول به ترکیه دارند.

تحصیل در ترکیه

تعداد دانشجویان بین المللی که برای تحصیل در ترکیه تصمیم می گیرند هر ساله به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در حال حاضر به صورت متوسط حدود 5 دانشجوی خارجی از کشور های مختلف در ترکیه مشغول به تحصیل هستند و این نشان می دهد که این کشور به یک مقصد محبوب برای آموزش عالی در بین دانشجویان بین المللی تبدیل شده است. دلایل و انگیزه تحصیل در ترکیه برای دانشجویان بین المللی شامل آموزش نسبتاً ارزان و کیفیت تحصیلی بالا است. همچنین امکان اخذ بورسیه تحصیلی ترکی وجود دارد که هزینه های اقامت ، اسکان ، شهریه ، بیمه درمانی و سفر را در بر می گیرد.

اجاره خودرو

اجاره اتومبیل در ترکیه در سریعترین زمان ممکن و با طیف گسترده ای از اتومبیل های لوکس.

اسکرول به بالا