عکس دانشگاه قاضی

تحصیل در دانشگاه قاضی

دانشگاه قاضی (به تركي Gazi Üniversitesi) دانشگاهي دولتی در شهر آنكارا است.در حال حاضر حدود ۳۷هزار دانشجو در دانشکده های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، علوم، معماری، فنی، علوم بهداشتی و علوم ورزشی به زبان های ترکی و انگلیسی درس می خوانند، تحصیل در دانشگاه قاضی یک فرصت مناسب برای فراگیری علوم مختلف می باشد. همچنین این دانشگاه دارای موسسه های انفورماتیک، علوم آموزشی، علوم انسانی، علوم کاربردی، علوم پزشکی و موسسه تحقیق و پیشگیری از حوادث می باشد. علاوه بر این موسسه ها دانشکده زبان های خارجی، دانشکده فنی حرفه ای خدمات بهداشتی و دانشکده فنی حرفه ای دانشکده فنی و دانشکده فنی حرفه ای کازان، جزء مدارس این دانشگاه هستند. این دانشگاه یکی از برترین مراکز برای تحصیل در ترکیه می باشد.

عکس دانشگاه قاضی
دانشگاه قاضی در آنکارا

امکانات دانشگاه قاضی

این دانشگاه اکنون دارای ۲۱ دانشکده، ۴ مدرسه، ۵۲ مرکز تحقیقاتی و ۷ موسسه عالی است. این دانشگاه در آنکارا پردیس‌های گوناگونی دارد که شامل بسولر، اِمک، مالتپ، گولباسی، کوبوک، اوستیم و پولاتلی (Beşevler, Emek, Maltepe, Gölbaşı, Çubuk, Ostim and Polatlı) می‌شود. تمامی پردیس‌ها در درون شهر قرار دارند که باعث سهولت تردد برای دانشجویان می شود. مسکن همانند مراکز خرید، مسابقات ورزشی، تئاتر و فستیوال‌ها به اندازه کافی فراهم شده است. تحصیل در دانشگاه قاضی می تواند انتظارات شما را بر آورده سازد.

رنکینگ دانشگاه قاضی در سال 2021

این دانشگاه در آخرین نظام رتبه بندی Times در رتبه ی 1001 و در نظام رتبه بندی QS در رتبه ی 1000-801 قرار دارد.

تصویر دانشگاه قاضی

ثبت نام در دانشگاه کوچ

واحد اموزش هلدینگ ترکیش لایف دارای امتیاز نمایندگی ثبت نام هموطنان عزیز در تمامی رشته های این دانشگاه است، برای تحصیل در دانشگاه قاضی با ما در تماس باشید. برای ارزیابی شرایط تحصیلی و اخذ پذیرش خود می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا